Jan Oniśko - Architekt

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Firma

Jan Oniśko – Architekt prowadzi działalność w zakresie kompleksowego projektowania oraz wykonawstwa wszelkich obiektów budowlanych.

Siedziba firmy znajduje się na Saskiej Kępie w Warszawie. Jesteśmy tu od blisko 50 lat. Pracownia położona jest w sąsiedztwie modernistycznych budynków - dzieł wybitnych polskich architektów dwudziestolecia międzywojennego. Długotrwałości związku z tym najbliższym otoczeniem ukształtowała nasze preferencje estetyczne i projektowe, sympatie do bezpretensjonalnych, prostych i funkcjonalnych rozwiązań.

Piękno płynącej nieopodal Wisły wraz z jej przyrodniczym bogactwem pobudziło nas do czynu na rzecz proekologicznych rozwiązań. Poszukujemy i wdrażamy w naszych projektach innowacyjne technologie i zwracamy się ku rozwiązaniom przyjaznym dla środowiska.

Staramy się aby w naszych projektach forma architektury i jej współistnienie z otoczeniem było poprawne i nie szkodliwe, projekt był zgodny z prawem, przepisami, normami, sztuką budowlaną i zdrowym rozsądkiem. Możemy zagwarantować należyte wywiązanie się z tych warunków gdyż: tworzymy zespół składający się z projektantów wszystkich branż, współpracujemy z rzeczoznawcami , mamy długoletnie doświadczenie i stosowne uprawnienia zawodowe, pracownie wyposażone są w nowoczesny sprzęt i w pełni legalne profesjonalne oprogramowanie.

Zapraszamy do współpracy mgr. inż arch Jan Oniśko z Zespołem