Jan Oniśko - Architekt

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Jan Oniśko - Architekt

Jan Oniśko – Architekt prowadzi działalność w zakresie kompleksowego projektowania oraz wykonawstwa wszelkich obiektów budowlanych.

Siedziba firmy znajduje się na Saskiej Kępie w Warszawie. Jesteśmy tu od blisko 50 lat. Pracownia położona jest w sąsiedztwie modernistycznych budynków - dzieł wybitnych polskich architektów dwudziestolecia międzywojennego. Długotrwałości związku z tym najbliższym otoczeniem ukształtowała nasze preferencje estetyczne i projektowe, sympatie do bezpretensjonalnych, prostych i funkcjonalnych rozwiązań.

Więcej…
 

Oferta

Drukuj

Pracownia projektowa Jan Oniśko - Architekt pragnie zaproponować państwu usługi:

  • Projektowanie wszelkich obiektów budowlanych, w szczególności obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, sportu i rekreacji, handlu, budynków usługowych i produkcyjnych.
  • Projektowanie ścieżek rowerowych wraz z niezbędną infrastrukturą - w szczególności towarzyszące im obiekty budowlane takie jak mosty i kładki z elementów kompozytowych oraz ich realizacja.
  • Więcej…
 

Nota prawna

Drukuj

Zawartość naszej strony internetowej jest chroniona prawami autorskimi należącymi do Jan Oniśko – Architekt.
W razie pytań dotyczących opisanych poniżej  zastrzeżeń, zasad,  proszę kontaktować się poprzez formularz opublikowany  w zakładce - kontakt

Więcej…
 
Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 


Projekty

inspiracje

POLECAM...

Reklama